شاخه‌ها

Group 7_1.png

آجیل و خشکبار زربار

مجموعه تولیدی آجیل و خشکبار زربار از زیر مجموعه های شرکت آنی تک اصفهان به عنوان اولین و بزرگترین خط تولید آجیل و خشکبار در دید عموم بر آنست تا مسیر تازه ای را در صنعت آجیل و خشکبار باز نماید. این مجموعه با تکیه بر سه رکن تمرکز بر کیفیت مواد اولیه، استفاده از پرسنل مجرب و به کار گیری به روز ترین دستگاه ها و متد های تولید بر آنست تا محصولی طبیعی، سالم و خوشمزه را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. واحد زربار همواره تلاش می نماید تا با تلفیق سنت ها و سلایق گذشتگان با تکنولوژی روز دنیا، محصولی را تولید نماید تا مورد پسند عموم مردم با سلیقه های غذایی متفاوت قرار گیرد. ماموریت این مجموعه تولید محصول طبیعی ، سالم و با کیفیت در راستای حفظ حقوق مصرف کنندگان و احترام به انواع سلایق می باشد. رویکرد ما تولید غذای سالم برای داشتن جامعه ای سالم و ایمن برای ساختن آینده کشور عزیزمان ایران می باشد.

Group 3.png

در فرایند تولید...

در فرآیند تولیدکلیه محصولات این واحد تولیدی، از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده می گردد. مواد اولیه قبل از خرید توسط کارشناسان کنترل کیفیت مورد بررسی و آزمون قرار می گیرد و در شرایط بهینه انبار داری و نگهداری می گردند.کلیه مراحل تولید به صورت کاملاً بهداشتی انجام گرفته و در نهایت محصول نهایی در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار می گیرد.لازم به ذکر است که این مجموعه دارای سیب سلامت غذا و دارو می باشد و به صورت منظم تحت نظارت کارشناسان محترم سازمان غذا و دارو می باشد.

سفارش آنلاین...

مجموعه زربار مفتخر است که به عنوان اولین مجموعه آجیل در کشور، مشاوره و خدمات اختصاصی تزیینات آجیل و خشکبار را به صورت رایگان در اختیار هموطنان عزیز قرار می دهد. همچنین فروشگاه آنلاین این مجموعه به آدرس اینترنتی www.zarbarnuts.com امکان ارسال به کلیه نقاط ایران (به صورت رایگان) و همچنین خارج از ایران را فراهم نموده است.

Group 9.png

حس خوب ماندگار


Ellipse 11 copy 3.png

آدرس کارخانه: اصفهان، شهرک صنعتی جی، خیابان هشتم، پلاک 3

آدرس شعبه مرکزی: اصفهان، خیابان مسجد سید، حدفاصل خیابان پنج رمضان و زاهد

تلفن فروشگاه: 03132403380

فاکس فروشگاه : 03132330873

صدای مشتری: 03191010039

تلفن کارخانه: 35721931-031

فاکس کارخانه : 35721932-031


دسته بندی