شاخه‌ها

شرکت آنی تک با برند تجاری آجیل زربار ،در سال1397 با هدف ایجاد یک مجموعه ی تخصصی در حوزه آجیل و خشکبار در استان اصفهان شروع به کار نمود.

این مجموعه  در حال حاضر با اشتغال زایی مستقیم بالغ بر 400 نفر به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تولید مواد غذایی در استان اصفهان بشمار می آید.

موضوعیت فعالیت های مجموعه زربار در حوزه تولید و بسته بندی انواع آجیل ، خشکبار ، میوه خشک ، ادویه ،زعفران و سایر محصولات مرتبط می باشد . لازم به ذکر است کلیه محصولات شاخه های فوق دارای  مجوز سیب سلامت و مجوز بهداشتی از سازمان غذا و دارو می باشد.

زربار به عنوان تخصصی ترین مجموعه حوزه آجیل و خشکبار در ایران ، بستری را فراهم نموده تا کلیه سازمان ها و شرکت ها بتوانند جهت هدایای مناسبتی و پرسنلی خود اقلام مورد نیاز خود را با بالاترین سطح کیفی در سطوح قیمتی مختلف  و با تنوع بالا در زمینه محصول و همچنین بسته بندی انتخاب نمایند. کلیه پک های سازمانی ارائه شده در زربار از نظر کیفیت تضمین می گردد.

همچنین در بخش تزیینات آجیل  این مجموعه انواع جعبه ها  و هدایا مناسب هدایای تشریفاتی با تنوع بیش از 200 جعبه فراهم گردیده است .

کارشناسان ما به شما کمک خواهند نمود تا انتخابی مناسب  و در خور سازمان خود داشته و کلیه آجیل ها را با ذوق و مهارت برای شما عزیزان دست چین می نمایند.

آجیل زربار همراه شما در خانه ،محل کار،شادی ها و مناسبت های خانوادگی و شغلی.

ما برای تمام مناسبت های شما برنامه ریزی می کنیم .

تخصصی کردن کار ، تخصص ماست .

  • بالاترین سطح کیفی مورد انتظار
  • ارائه آنالیز کلیه محصولات طبق استانداردهای ملی ایرانی
  • تضمین کیفیت محصولات
  • بسته بندی شکیل و متناسب هر سازمان
  • تحویل به موقع

دسته بندی