شاخه‌ها

درباره آجیل و خشکبار زربار

مجموعه تولیدی آجیل و خشکبار زربار از زیر مجموعه های شرکت آنی تک اصفهان به عنوان اولین و بزرگترین خط تولید آجیل و خشکبار در دید عموم بر آنست تا مسیر تازه ای را در صنعت آجیل و خشکبار زیر باز نماید. این مجموعه با تکیه بر سه رکن تمرکز بر کیفیت مواد اولیه، استفاده از پرسنل مجرب و به کار گیری به روز ترین دستگاه ها و متد های تولید بر آنست تا محصولی طبیعی، سالم و خوشمزه را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. واحد زربار همواره تلاش می نماید تا با تلفیق سنت ها و سلایق  گذشتگان با تکنولوژی روز دنیا، محصولی را تولید نماید تا مورد پسند عموم مردم با سلیقه های غذایی متفاوت  قرار گیرد. ماموریت این مجموعه تولید محصول طبیعی ، سالم و با کیفیت در راستای حفظ حقوق مصرف کنندگان و احترام به انواع سلایق می باشد. رویکرد ما تولید غذای سالم برای داشتن جامعه ای سالم و ایمن برای ساختن آینده کشور عزیزمان ایران می باشد.

رزومه ی مجموعه

مجموعه تولیدی آجیل و خشکبار زربار با بیش از 1000 قلم کالاهای متنوع و خاص به عنوان یکی از زیر مجموعه های شرکت آنی تک اصفهان، در بهمن ماه 1397 با استعانت از خداوند متعال با رویکرد تولید محصولات متنوع، سالم و با کیفیت در دید عموم مردم شروع به کار نمود. این مجموعه به عنوان اولین و بزرگترین خط تولید آجیل و خشکبار در دید عموم بر آنست تا مسیر تازه ای را در صنعت آجیل و خشکبار ایجاد نماید. همجواری خط تولید و مجموعه فروشگاهی سبب گردیده تا علاوه بر آن که کلیه مراحل تولید محصول به صورت عینی مشاهده می گردد ، مشتریان بتوانند آجیل مورد پسند خود را سفارش داده و در سریع ترین زمان ممکن آن را تحویل گیرند.

در فرآیند تولیدکلیه محصولات این واحد تولیدی، از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده می گردد. مواد اولیه قبل از خرید توسط کارشناسان سازمان غذا و دارو رویت گردیده و پس از تاییدیه واحد کنترل کیفیت، مواد اولیه در شرایط بهینه انبار داری و نگهداری می گردند.کلیه مراحل تولید به صورت کاملاً بهداشتی انجام گرفته و در نهایت محصول نهایی در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار می گیرد.لازم به ذکر است که این مجموعه دارای سیب سلامت غذا و دارو می باشد و به صورت منظم تحت نظارت کارشناسان محترم سازمان غذا و دارو می باشد.

مجموعه زربار مفتخر است که به عنوان اولین مجموعه آجیل در کشور، مشاوره و خدمات اختصاصی تزیینات آجیل و خشکبار را به صورت رایگان در اختیار هموطنان عزیز قرار می دهد. همچنین فروشگاه آنلاین این مجموعه به آدرس اینترنتی www.zarbarnuts.com امکان ارسال به کلیه نقاط ایران (به صورت رایگان) و همچنین خارج از ایران را فراهم نموده است.

مجموعه زربار با تکیه بر سه رکن تمرکز بر کیفیت مواد اولیه، استفاده از پرسنل مجرب و به کار گیری به روز ترین دستگاه ها و متد های تولید بر آنست تا محصولی طبیعی، سالم و خوشمزه را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

واحد زربار همواره تلاش می نماید تا با تلفیق سنت ها و سلایق گذشتگان با تکنولوژی روز دنیا، محصولی را تولید نماید تا مورد پسند عموم مردم با سلیقه های غذایی متفاوت قرار گیرد.

ماموریت این مجموعه تولید محصول طبیعی ، سالم و با کیفیت در راستای حفظ حقوق مصرف کنندگان و احترام به انواع سلایق می باشد.

آدرس: اصفهان-چهارراه وفایی- خیابان مسجد سید-حدفاصل خیابان زاهد و پنج رمضان-رو به روی مسجد محمدی


دسته بندی