گز لقمه 40% پسته آنتیک

خرید گز لقمه 40% پسته آنتیک

اتمام موجودی

181

محصول جدید

 
اطلاعات بیشتر

گز های لقمه ای بیشتر برای آن که خوردن راحت تری داشته باشند خلق شدند. با تغییراتی که در شکل و اندازه ی آن ها روی داد اما هیچ یک از خواص و خوشمزگی های خودشان را از دست ندادند و به نوعی هنوز هم پرچمدار گز اصیل اصفهان هستند.

گز لقمه ای به طور کلی برای آن که خوش طعم تر از سابق و هیجان انگیز تر جلوه کند با برخی از مغز ها یا همان آجیل همراه شدند تا رسالت خود را به درستی انجام دهند.

مزیت های گز لقمه ای:

گز های لقمه ای در واقع خیلی تمیز تر از دیگر گز ها خورده می شوند. گز های آردی اگرچه خانه را کثیف می کنند و هم مهمان در عذاب است هم صاحبخانه اما گز های لقمه این ترس ها را از مهمان و مهمان پذیر گرفته و با یک حرکت ساده قابل خوردن هستند. انواع چای و نوشیدنی های تلخ را می توان با گز های لقمه ای شیرین و بعد نوش جان کرد.

گز لقمه ای پسته ای:

پیشتر اشاره کردیم که گز های لقمه ای زمانی که با یکی مغز ها همراه می شوند، ترکیب اعجاب انگیزی را به نمایش می گذارند. هم طعم مطلوب تری پیدا می کنند و هم لذت خرد کردن تکه دانه های خوشمزه و خوش طعم خشکبار را به شما القا می کنند.

امروز با گز لقمه ای پسته ای همراه شما هستیم تا از خواص آن برای شما بیشتر بگوییم:

گزهای لقمه ای هر چقدر درصد پسته ی موجود در آن ها بیشتر باشد در ارزش گذاری آن ها نیز تفاوت ایجاد می کند. برند معروف آنتیک از تولیدکنندگان به نام گز در اصفهان می باشد. البته گز های آنتیک نه تنها در ایران که در خارج از کشور ما نیز صادر و فروخته می شود. به همین دلیل این کارگاه تمام اصول خود در تولید را رعایت و پس از سال ها تولید، همچنان کیفیت محصولات را در درجات بالا حفظ کرده اند.

خواص گز لقمه ای پسته ای:

گز لقمه ای علاوه بر خاصیت آرام سازی و دور کردن استرس دارای ویتامین های آ، ب و د نیز است. همچنین پسته ی موجود در این نوع گز باعث برطرف کردن کم خونی و ضعف قوای جسمی می شود. از دیگر خاصیت آن حفظ سلامت پوست و تسریع روند رشد مو می شود.

نحوه نگهداری گز:

گزهای لقمه به علت داشتن پوشش پلاستیکی زمان بیشتری تازه می مانند. اما باید توجه کرد که به اندازه ی مصرف گز را تهیه و در مدت زمان مناسبی که روی بسته بندی ها درج شده است، استفاده کنید. این شیرینی را باید در مکانی خشک و خنک نگهداری کنید تا دچار فاسد شدن نشود.

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

دسته بندی