گز لقمه 40% بادام آنتیک

خرید گز لقمه 40% بادام آنتیک

184

محصول جدید

231,000 تومان

- +

 
اطلاعات بیشتر

گز یکی از محبوب ترین سوغات اصفهان شمرده می شود. هر کس به اصفهان بیاید و بدون گز برگردد مثل این میماند که هیچگاه به این شهر زیبا سفر نداشته است. به هر حال هر شهری رنگ و ب خودش را دارد و هر سوغاتی هم لذیذی خودش را.

گز لقمه ای:

در بین توع هایی که در گز وجود دارد گز لقمه از باب دندان ترین نوع گز ها به شمار می رود. وزن هر کدام از گز های لقمه ای بین 10 تا 13 گرم است که خوردن را ساده تر می کند. البته این مقدار گز برای کسانی که با بیماری دیابت دست و پنجه نرم می کنند مناسب نیست و باید کمتر از آن را میل کنند.

تنوع گز لقمه ای:

هر کس دوست دارد تلخی چای خود را با یک شیرینی برطرف کند. این شیرینی جات قطعا هر کدام تنوع خاص خودشان را دارند و طعم هر کدام بر اساس ذائقه افراد متفاوت است. اگر انتخاب شما برای یک شیرینی لذیذ و محبوب گز باشد باید بگوییم که گز های لقمه ای تنوع زیادی دارند. که هر کدام از طعم ها را به طور مخلوط در یک بسته هم می توانید خریداری کنید.

از جمله طعم هایی که در گز های لقمه ای پیدا میکنید گز پسته ای، گز فندقی یا گز بادام درختی است. گز با آن همه خوشمزگی وقتی همنشین یکی از مغز های پر خاصیت بالا هم بشود دیگر طعمش هیجان انگیز تر از قبل خواهد بود.

گز لقمه ای بادام:

گز های لمه ای که با بادام همراه هستند در خود مغز تازه و خوشمزه ی بادام درختی شیرین را دارند. بادام درختی شیرین از سالم ترین نوع بادام درختی است و مقدار ماده سمی که در نوع تلخ آن وجود دارد را با خوردن این نوع بادام درختی دریافت نمی کنید. گز ها علاوه بر خاصیتی که خودشان دارند که در ادامه به آن می پردازیم، خواص بسیار مفید بادام را هم در خود پنهان کرده اند.

خواص گز لقمه ای بادام:

گز تاثیر زیادی در بهتر شدن خلق و خو دارد. البته اگر زیاد خورده شود باعث سردرد و بی قراری می شود. مقدار کم و متناسب آن باعث شادابی پوست و تقویت حافظه می شود. همین طور خاصیت ضد استرسی و ضد اضطرابی داد.

با خوردن بادام احساس سیری طولانی مدتی خواهید کرد و غذای کمتری مصرف می کنید. بدین ترتیب تناسب اندام شما حفظ می شود؛ البته مقدار کالری گزی که بادام دارد زیاد است و منجر به لاغری نمی شود. اما به طور کلی بادام باعث تقویت سیستم ایمنی بدن و زیاد شدن قوای جسمی می شود.

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

دسته بندی