گز لقمه 40%مخلوط آنتیک

خرید گز لقمه 40%مخلوط آنتیک

188

محصول جدید

 
اطلاعات بیشتر

شیرینی گز از مهم ترین و شاخص ترین سوغات های اصفهان به شمار می رود. هر کس با گفتن نام اصفهان ابتدا یاد این شیرینی خوشمزه و چسبناک می افتد. در طول تاریخ گز دچار تغییرات فراوانی شده است. تاریخچه گز را در مقاله ای دیگر می توانید بخوانید و با آن آشنایی پیدا کنید.

گز لقمه:

 گز های لقمه ای به منظور سهولت در خوردن و حفظ موازین بهداشتی روانه ی بازار شدند. می توان گفت این گز برای کسانی که رژیم دارند و یا از دیابت رنج می برند مناسب نیست. زیرا هر یک عدد از این گز های لقمه ای وزنی حدود 10 تا 13 گرم دارند که به تبع مقدار قند و کالری زیادی را شامل می شود.

گز های لقمه ای انواع گوناگونی دارند که با نظر به درصد پسته ی به کار رفته در آن قیمت گذاری و از هم تفکیک می شوند.

مواد به کار رفته در گز لقمه ای مخلوط:

موادی که در آماده کردن گز لقمه ای مخلوط به کار میرود شامل: گلوکز،مغز پسته، مغز بادام، شکر یا شیرین کننده های مصنوعی، سفیده تخم مرغ، عسل، ترنجبین، گلاب، آب و سایر افزودنی های مجاز و گیاهی است.

اگر شما هم از طعم تکراری گز پسته ی اصفهان خسته شده اید اما نمی توانید از آن دل کنده شوید پیشنهاد ما به شما بسته گز لقمه ای مخلوط است. در بسته های گز مخلوط ماده اولیه گز که رنگ سفیدی دارد (در صورت عدم استفاده از زعفران) با انواعی از مغز ها ترکیب می شود. این مغز ها می تواند شامل مغز فندق خوش طعم، مغز پسته اعلا و مغز بادام درختی شیرین باشد.

خواص گز لقمه ای مخلوط:

از با کیفیت ترین و درجه یک ترین گز ها می توان به همین گز لقمه ای مخلوط اشاره کرد. همچنین خواص زیادی را در بر می گیرد که در متن زیر به آن می پردازیم:

گز: خود ماده گز از خواص بی نظیری مثل انرژی بخشی و نشاط آوری برخوردار است. ترنجبینی که درون آن استفاده می شود پوست را شفاف و خون را تصیه می کند. گلاب باعث آرام شدن اعصاب می شود و استرس و اضطراب را از شما دور می کند. عسل باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود و هر کدام از مغز های به کار رفته خواص خاص به خودشان را دارند.

مغز فندق: مغز فندق دارای خواص بی نظیر و بی پایانی است. یکی از خواص این مغز ترمیم موهای آسیب دیده است.

مغز پسته: پسته با توجه به آهنی که دارد درمان خوب و طبیعی برای برطرف کردن کم خونی بدن است.

مغز بادام درختی: بروز بیماری های قلبی بسیاری توسط خوردن بادام پیشگیری شده اند. همچنین ویتامین ای بادام در داشتن پوستی شاداب و سالم تاثیر گذار است. 

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

دسته بندی