گز شکلاتی 25% سه مغز آنتیک

خرید گز شکلاتی 25% سه مغز آنتیک

اتمام موجودی

494

محصول جدید

 
اطلاعات بیشتر

تنوع گز در زربار:

یکی از مزیت های فروشگاه اینترنتی زربار وجود تنوع گسترده ای است که محصولات دارند. گز های موجود در اینجا علاوه بر تازه و بهداشتی بودن انواع گوناگونی هم دارند که دست شما مشتریان عزیز و مهربان را برای انتخاب مناسب ترین محصول باز می گذارند.

گز:

گز ها با آن که به نوعی سوغاتی تاریخی و اصیل اصفهان به شمار می روند اما در طول زمان دچار تغییراتی هم شده اند که هم طعم بهتری پیدا کنند هم تنوع جدیدی بگیرند. این اتفاق ها می افتند هر چند وقت یک بار ما شاهد تغییرات چشمگیری در طعم گز هستیم.

امروزه انواع گز های لقمه ای با طعم های مختلف در اختیار مسافران و خریداران قرار داده شده است. گز های لقمه ای موجود در زربار شامل گز مغز پسته ای، گز مغز بادام درختی شیرین، گز مغز فندق، گز شکلاتی و... است.

عنوان شکلاتی در چند سال اخیر به گز های با اصیل اصفهان داده شد تا علاوه بر مدرن شدن باب میل کسانی که از شکلات استقبال می کنند نیز باشد.

گز شکلاتی سه مغز آنتیک:

محصولات آنتیک با حفظ تازگی به دست شما می رسند. در بسته بندی گز شکلاتی سه مغز شما سه گز مختلف با روکش شکلات در اختیار دارید که بسیار خوشمزه و شیرین است و به لحظات گرم شما شادی می بخشد. هر خوراکی بی ضرر و بدون خاصیت نمی شود پس در ادامه به خواص و مضرات این گز خوشمزه ی هوس برانگیز بیشتر می پردازیم.

محتویات گز شکلاتی سه مغز:

در هر بسته از گز شکلاتی سه مغز آنتیک شما سه نوع گز خواهید داشت. این گز از نوع مرغوب هستند که با مغز هایی چون پسته، بادام و فندق ترکیب شده اند. قسمت خارجی این شیرینی با شکلات خوشبو و خوش طعم پوشانده شده است که به هیجان انگیز تر شدن آن می افزاید.

خواص گز شکلاتی سه مغز:

شکلات: از مهم ترین خواص شکلات می توان به شادی آور بودنش اشاره کرد. این خوراکی یک نوع منبع انرژی به حساب می آید. بهترین زمان مصرف گز شکلاتی، آخر وقت کاری یا بعد از ظهر است که رخوت و خستگی را از تن شما بیرون ببرد و همراه با چای گرم و تازه انرژی شما را بازگرداند.

پسته: پسته به تنهایی باعث رفع کم خونی می شود و تا حد بسیار زیادی استرس و پریشانی را کاهش می دهد.

فندق: فندق در کارکرد صحیح سلول های عصبی و همچنین سلول های بافت قلب اثری بی نظیر و شگفت انگیز دارد.

بادام درختی: بادام اسید فولیک لازم برای بدن خانم ها را تامین می کند و به شما را به پوستی شاداب و عاری از آکنه و جوش می رساند.

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

دسته بندی