گز آردی گلریز 40% پسته آنتیک

خرید گز آردی گلریز 40% پسته آنتیک

322

محصول جدید

356,000 تومان

- +

 
اطلاعات بیشتر

گز یکی از چسبنده ترین شیرینی های ایران به حساب می آید. آنقدر که بعد از خوردن تا چند ساعت بعد باز هم طعم گز را زیر زبان خود احساس خواهید کرد. یکی از لازمه های بهداشتی که باید پس ا مصرف گز باید انجام داد، مسواک زدن است.

گز ها تنوع زیادی پیدا کردند و در همنشینی با انواع مغز ها طعم های جدید تری از گز را خلق کردند. گز ها در طول زمان از کلاسیک بودن در آمدند و با روکش های شکلاتی یا خرمایی با شکل و ظاهری جدید و مدرن وارد بازار شدند.

گز آردی:

تاریخ صحبتی از پیدایش گز آردی و چگونگی خلاقیت تولید آن نداده است ولی کارگاه ها و شیرینی پزی های بسیار معروفی در اصفهان وجود دارند که انواع گز آردی را هم در خط تولیداتشان، تولید می کنند. گز آردی به شکل های مختلف مثل مربع، مستطیل و دایره برش می خورد و هواخواهان بسیاری هم نه تنها در ایران بلکه در سر تا سر دنیا دارد.

گز آردی پسته ای:

هر گز آردی می تواند با دانه های مغذی یکی از میوه ها همراه شود و طعم فوق العاده ای را داشته باشد. گز آردی هم مانند گز لقمه ای با انواع مغز ها ترکیب می شود. یکی از پرفروش ترین گز های آردی، گز آردی پسته ای است که با درصد های مختلف به فروش می رسند. این اطمینان را به شما می دهیم که همه ی محصولاتی که در زربار پیدا می شوند از نوع مرغوب و درجه یک هستند.

محتویات و مواد مورد نیاز برای تهیه گز آردی:

برای تهیه یک بسته گز آردی خوش عطر و طعم تولید کنندگان و شیرینی پزان به مواد اولیه زیر احتیاج دارند:

مغز پسته، گلوکز، آرد، گلاب، سفیده تخم مرغ و شکر. هر کدام از این مواد که در این شکل از گز وجود دارند به نوعی درای خواص فوق العاده ای هستند و این گز را به یک گز بسیار خاص تبدیل کرده اند.

خواص گز آردی پسته ای:

  1.     این نوع گز برای کسانی که دچار نرمی استخوان هستند بسیار خوب است.
  2.     باعث بالا رفتن جذب آهن خون می شوند و کم خونی را رفع می کنند.
  3.     ویتامین گروه ب را به بدن منتقل می کنند.
  4.     باعث نشاط آوری و راحتی خیال می شوند. در واقع به یک نوع خوراکی ضد استرس شبیه هستند.

شرایط نگهداری گز آردی:

اگر برای یک بار هم که شده تجربه خرید گز آردی داشته باشید پس از مدتی متوجه خواهید شد که گز سفت و غیر قابل مصرف شده است. این اتفاق به دلیل جنس نامرغوب و کیفیت پایین محصولات استفاده شده در آن نیست؛ بلکه به نحوه نگهداری شما بستگی دارد.

به طور کلی توصیه می کنیم که گز ها را تازه تهیه و در مدت زمان کوتاهی مصرف کنید، گزی که تازه نباشد در همان اولین مزه مزه کردن ها کهنگی خود را نشان می دهد. نکته ی بعدی آن که اگر تمایل دارید گز را به مدت طولانی نگه دارید و یا از آن مصرف نداشته باشید آن را داخل یک کیسه از جنس نایلون قرار دهید در آن را خوب سفت کنید و سعی کنید تمام هوای داخل کیسه را تخلیه نمایید و بعد گز را در یخچال یا فریزر برای چند وقتی نگهداری کنید.

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

دسته بندی