نخودچی خام

خرید نخودچی خام

محصول جدید

137,000 تومان

  • 250 گرم
  • 500 گرم
  • 1 کیلوگرم

- +

 
اطلاعات بیشتر

نخود ، که به آن لوبیا گاربانزو نیز می گویند ، بخشی از خانواده حبوبات است. هزاران سال است که نخود در کشورهای خاورمیانه رشد می کند و اخیرا محبوبیت ویژه ای پیدا کرده است.

طعم مغذی و بافت دانه ای آنها به خوبی با چندین ماده غذاییدیگر هماهنگ می شود. می توان انواع نخود مانند نخود شور، نخود شیرین و نخود خام را در تهیه انواع آجیل استفاده کرد .نخود قابلیت این را دارد که با انواع دانه ها و آجیل ها ترکیب شود. ازاین مخلوط شدن مزه های جالبی به وجود می آید مانند نخود و کشمش.

نخود به عنوان یک منبع غنی از ویتامین ها ، مواد معدنی و فیبر فواید مختلفی مانند کمک به بهبود هضم غذا ، کمک به مدیریت وزن و کاهش خطر ابتلا به چندین بیماری را به همراه دارد.علاوه بر این ، نخود سرشار از پروتئین است و جایگزینی عالی برای گوشت در رژیم های غذایی است.

نخود از مشخصات تغذیه ای چشمگیری برخوردار است. نخودها حاوی مقدار متوسطی کالری هستند و 46 کالری در هر وعده 28 گرمی را تأمین می کنند. تقریباً 67٪ این کالری ها از کربوهیدرات تهیه می شوند ، در حالی که بقیه از پروتئین و مقدار کمی چربی تأمین می شود.نخود همچنین انواع ویتامین ها و مواد معدنی و همچنین مقدار مناسبی فیبر و پروتئین را فراهم می کند.

 

1 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

دسته بندی