بادام زمینی روکش دار پیاز جعفری

خرید بادام زمینی روکش دار پیاز جعفری

محصول جدید

155,000 تومان

 • 250 گرم
 • 500 گرم
 • 1 کیلوگرم

- +

 
اطلاعات بیشتر

در بین مغز ها و دانه های آجیلی، بادام زمینی یکی از خوراکی های پرطرفدار به حساب می آید که مخاطبان خودش را دارد. طعم خاص و خوشمزه ی بادام زمینی هر کسی را به وجد می آورد. بادام زمینی در اواخر شهریور برداشت می شود و مناسب ترین فصل برای خرید آن پاییز است.

بادام زمینی گرچه مانند پسته و بادام و گردو میوه یا مغز هسته نیست و جزو دسته ی حبوبات قرار می گیرد اما از خواص بی نظیری برخوردار است که همنشین انواع دانه های مقوی قرار می گیرد و اکثرا آن را با آجیل یکی می دانند.

مواد مغذی بادام زمینی:

این آجیل سرشار از منگنز است که به جذب کلسیم در بدن کمک می کند. انواعی از پروتئین ها در این خوراکی ریز جثه وجود دارد که نیاز های ضروری بدن به پروتئین را تامین می کند. بادام زمینی دارای آنتی اکسیدان می باشد که بدن را در برابر عوامل بیماری زا قوی می کند. یکی دیگر از مواد معدنی موجود در این آجیل پتاسیم است که در حفظ سلامتی موثر است.

ویتامین ای، ب1، ب3 و دی در این خوراکی نهان شده است و در ادامه به شما خواهیم گفت که چه تاثیرات مثبتی در بدن ایجاد می کنند.

خواص بادام زمینی:

همان طور که در بالا اشاره کردیم مواد مغذی بسیاری در بادام زمینی نهفته است که با خوردن مقداری از این نوع بادام و انواعی از فرآورده های آن، به بدن منتقل می شوند؛ از خواص آن باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 1.     رفع خستگی و انرژی بخشی به بدن
 2.     رفع شوره ی سر و از بین برنده ی پوسته پوسته شدن کف دست
 3.     کاهش سنگ های کیسه صفرا
 4.     جذب بهتر ویتامین دی و جلوگیری از پوکی استخوان
 5.     یک خوراکی خوشمزه که افسردگی را تا حد زیادی کاهش می دهد و از زوال عقل جلوگیری می کند
 6.     جلوگیری از بروز بیماری لاعلاج آلزایمر و کاهش پیشرفت آن
 7.     کاهش بروز بیماری های خطرناکی همچون سرطان به خصوص سرطان روده بزرگ
 8.     بازسازی سلول های پوستی و جلوگیری از روند پیری صورت
 9.     کاهش وزن و اضافه وزن (با توجه به نوع بادام، مقدار و تعداد دفعات مصرف)
 10. مناسب برای کودکانی که دچار راشیتیسم هستند

بادام زمینی روکش دار پیاز جعفری:

از بادام زمینی انواعی از خوراکی ها تهیه می شود که در واقع فرآورده های آن به شمار می روند. بادام زمینی روکش دار پیاز جعفری یکی از تنقلات خوشمزه بسیار سالم هستند که برای کودکان نیز ضرر هایی همچون بیش فعالی ندارد؛ به شرطی که میزان مصرف را کنترل کنید.

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: