گردو با پوست ایرانی لوکس

خرید گردو با پوست ایرانی لوکس

اتمام موجودی

محصول جدید

  • 250 گرم
  • 500 گرم
  • 1 کیلوگرم
 
اطلاعات بیشتر

گردو با پوست ایرانی:

گردو پس از بادام یکی از مقوی ترین خشکبار می باشد. منشا گردو آسیای غربی و نواحی هیمالیا می باشد.امروزه گردو در مناطق مختلف جهان از جمله آمریکا، ایران،چین، ژاپن و فرانسه کاشت می گردد.

یکی از مرغوب ترین انواع گردو، گردوی ایرانی است که در استان های مختلف تولید می گردد ولیکن عمده ترین تولید کنندگان آن منطقه آذربایجان و استان چهارمحال و بختیاری می باشد.طبع گردو گرم و خشک است. یکی از مهم ترین ویژگی های گردو آن است که سرشار از چربی های اشباع نشده و امگا3 موجود در آن است.همچنین مغزگردو سرشار از ویتامین B ،ویتامین E ، اسیدفولیک ،مس، فسفر و منگنز می باشد که نقش مهمی در سلامت و ایمنی بدن ایفا می نمایند. گردو شامل یک اسید چرب ضروری به نام اسید آلفا لینولینیک است.این اسید آلفا لینولینیک و ترکیبات آن با استخوان های قوی تر و سالم تر در ارتباط بوده اند.هم چنین وقتی شما اسیدهای چرب امگا 33 را از طریق گردو جذب می کنید، التهاب کاهش می یابد و این مربوط به حفظ استخوان ها برای مدت زمان طولانی تر است.

خواص منحصر به فرد و ویژه:

1.کمک به سلامت مغز و تقویت حافظه (غنی از امگا3)

2.کمک به حفظ سلامت دستگاه گوارش (به لحاظ غنی بودن از فیبر)

  1. کمک به حفظ شادابی پوست،جلوگیری از پیری پوست و رفع سیاهی دور چشم و تقویت ریشه مو
  2. خوراکی مقوی جهت بانوان باردار و شیرده (به لحاظ غنی بودن از خانواده ویتامین B) با مشورت پزشک
  3. جلوگیری و کمک به درمان سرطان (خصوصاً سرطان سینه) و بیماری های التهابی مانند آسم،ورم مفاصل و اگزما

محدودیت مصرف:

زیاده روی در مصرف گردو می تواند منجر به افزایش وزن گردد. همچنین مصرف بیش از حد آن موجب سوء هاضمه و اسهال می گردد.گردو یکی از مواد غذایی آلرژن می باشد و امکان دارد بعضی افراد به آن واکنش آلرژیک نشان دهند. این افراد ممکن است تورم گلو، زبان و حتی ریه ها را تجربه کنند.

2 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: