چایی سفید

خرید چایی سفید

محصول جدید

2,923,000 تومان

  • 250 گرم
  • 500 گرم
  • 1 کیلوگرم

- +

 
اطلاعات بیشتر

درباره چای سفید

چای سفید از گیاهی به نام کاملیا سنسیس تهیه می شود. درواقع چای سفید از همان گیاه چای بدست می آید. اما تفاوت آن با سایر انواع چای در نحوه برداشت و فرآوری آن است. چای سفید از برگ های دستچین شده ظریف گیاه چای و شکوفه تازه آن برداشت می شود. نام گذاری این چای به دلیل رنگ شکوفه های نشکفته نقره ای گیاه چای است.

خواص چای سفید

چای سفید آنتی اکسیدان فراوانی دارد. به کاهش خطر بیماری های قلبی، جلوگیری از پیری پوست و کاهش وزن کمک می کند. چای سفید سرشار از پلی فنول است. پلی فنول ها مولکول های گیاهی هستند که در داخل بدن به عنوان آنتی اکسیدان عمل می کنند. چای سفید به افزایش متابولیسم بدن کمک می کند.

عصاره چای سفید رشد سلول های سرطانی روده را سرکوب کرده و از گسترش  آنها جلوگیری می کند. چای سفید به بهبود کنترل قند خون کمک می کند..ترکیبات موجود در چای سفید از پوکی استخوان جلوگیری می کند. چای سفید نه تنها سالم است بلکه تهیه آن نیز آسان است. پنج الی هشت دقیقه زمان برای دم کردن چای سفید کافی می باشد. استفاده از چای سفید در برنامه روزمره مزایای مفیدی برای سلامتی بدن دارد.

خرید چای سفید

چای سفید را می توان هم به صورت بسته بندی کیلویی و هم کیسه ای خریداری کرد. نوشیدن چای سفید اثربخشی مفیدی بر سلامت افراد دارد. خرید چای سفید بخاطر کافئین کمتری که نسبت به انواع چای دارد، امروزه بسیار رواج یافته است. شما می توانید این محصول را به صورت اینترنتی از سایت خریداری کرده و از مزایای آن بهره مند شوید.

 

12 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

دسته بندی