چایی بلومینگ

خرید چایی بلومینگ

اتمام موجودی

محصول جدید

  • 250 گرم
  • 500 گرم
  • 1 کیلوگرم
 
اطلاعات بیشتر

چای بلومینگ

چای بلومینگ معجونی از هر چیزی است که فکرش را می کنید! در واقع این نوشیدنی بسیار جذاب مخلوطی از چای، دمنوش و البته زیبایی و هنر است. این چای ریشه در سنت چینی دارد. در فرهنگ چینی هرگاه بخواهند کسی یا مهمانی را عزیز بدارند از این چای برای پذیرایی استفاده می کنند.

چای بلومینگ مخلوطی از چای و یک گل است. معمولا از چای سفید، سبز یا اولانگ و از یک گل مانند یاس، رز و غیره برای تهیه این چای استفاده می شود. در واقع اگر بخواهیم کمی بهتر بیان کنیم شما برای تهیه این چای می توانید بر اساس طبع مورد نظر خودتان و طعمی که می خواهید از ترکیب های مختلف استفاده کنید.

البته در این دمنوش کمتر از چای سیاه استفاده می شود و بیشتر به سبب بی رنگ بودن چای سفید و همچنین داشتن طعم نسبتا شیرین و ملیح از چای سفید استفاده می شود.

این چای به شکل توپی طراحی می شود که گل در دل چای قرار می گیرد. بعد از این که این توپ درون لیوان قرار دهیم، مشاهده می کنید که توپ باز می شود و گل از دل آن بیرون می آید. این اتفاق صحنه ای بسیار جالب را رقم می زند که می تواند توجه هر بیننده ای را به خود جلب کند.

خواص درمانی چای بلومینگ

اما به جز زیبایی و داشتن طعمی مطبوع و دوست داشتنی، چای بلومینگ خواص درمانی جادویی نیز دارد. این چای برای کاهش وزن و تنظیم متابولیسم بدن بسیار مناسب است. حتی دکترهای تغذیه برای کسانی که می خواهند به وزن مناسب برسند این چای را بسیار پیشنهاد می کنند.

همچنین چای بلومینگ درست مانند بسیاری دیگر از انواع دمنوش ها حاوی آنتی اکسیدان های فراوان است که برای مقابله با انواع سرطان کارایی زیادی دارد. خانم هایی که همیشه نگران پوست خود هستند مسلما از مصرف کنندگان اصلی این دمنوش خواهند بود. زیرا این چای قادر است از پوست در برابر انواع آسیب های محیطی مانند آلودگی هوا و ... محافظت کند. این چای را به واقع می توان یک شاهکار طبیعی دانست. 

12 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

دسته بندی