پشمک الیافی کاکائویی حاج عبدالله

خرید پشمک الیافی کاکائویی حاج عبدالله

اتمام موجودی

418

محصول جدید

 
اطلاعات بیشتر

پشمک الیافی کاکائویی حاج عبدالله:

در بین طعم های فوق العاده پشمک، پشمک های کاکائویی طعم بی نظیری دارند و افراد در هر سنی که باشند به خوردن این تنقلات خوشمزه چراغ سبز نشان می دهند. همراه کردن چای یا هر نوشیدنی تلخ دیگری با این شیرینی دلچسب قطعا لذت نوشیدن را چند برابر می کند.

پشمک های الیافی بیشتر مصرف روزانه دارند. اگر همیشه دلتان می خواهد چیزی گوشه ی لپ تان باشد و یا دائما در حال جویدن باشید مقدار مناسبی از پشمک های الیافی حاج عبدالله برای شما مناسب است.

نکته قابل توجه این است که مقدار انرژی و قند این محصول بالاست و به شدت چاق کننده است. اما اگر به اعتدال مصرف شود مشکلی را برای شما پیش نمی آورد. مشتریان عزیزی که با مشکلات دیابتی آشنا هستند می دانند که نباید در خوردن این گونه خوراکی ها زیاده روی کنند اما مقدار کمی از آن در روز مشکلی را ایجاد نمی کند.

مواد به کار رفته در پشمک الیافی:

پشمک های الیافی اغلب از شکر، آرد تهیه می شوند و به آن ها افزودنی هایی مثل زعفران، شکلات یا وانیل اضافه می شود. طعم شیرین پشمک پس از ترکیب شدن با زعفران و شکلات و... بسیار مطلوب تر و باب میل تر خواهد شد.

خواص پشمک الیافی کاکائویی حاج عبدالله:

در پشمک می توان خاصیت هایی نظیر بهبود جای زخم در بدن، خاصیت آرام بخشی، نشاط آوری، ایجاد تغییرات مثبت در خلق و خوی و بهبود اسهال اشاره کرد. کربوهیدراتی که در پشمک وجود دارد از سایر کربوهیدرات های شیرینی جات ساده تر است به همین دلیل هضم راحت تری هم دارد.

در پشمک الیافی کاکائویی به علت داشتن کاکائو در الیاف پشمک نمی توان خاصیت آن را نادیده گرفت. کاکائو به تنهایی می تواند فشار خون بالا را کاهش دهد و عملکرد سلول های عصبی (نورون) را تقویت کند. در تحقیقات نشان داده است که کاکائو می تواند افراد افسرده را از این بیماری مهلک نجات دهد و از انسان ها در برابر انواع بیماری ها نظیر سرطان محافظت کند.

بسته بندی پشمک الیافی کاکائویی حاج عبدالله:

در قسمت بالای بسته بندی های جدید و صادراتی یک زیپی قرار داده شده است که پس از باز کردن محصول بتوان آن را به طور بهداشتی تری نگه داشت و چندین باره قابل مصرف است. هزینه ی اضافی برای شما نمی تراشد و کاملا تازه مثل روز اول می ماند. این بسته های صادراتی هم اکنون از زربار قابل سفارش هستند.

20 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

دسته بندی