پشمک الیافی زعفرانی حاج عبدالله

خرید پشمک الیافی زعفرانی حاج عبدالله

اتمام موجودی

645

محصول جدید

 
اطلاعات بیشتر

پشمک ها جزء تنقلات بوده و در گذشته جزئی از خاطرات کودکی ما می شدند. وقتی نام این تنقلات را می شنیدیم به یاد چوب یا نی های بلند و محتوای شیرین و خوشمزه ی پشمک که به دور آن پیچیده می شد، می افتادیم؛ اغلب مواقع در شهربازی ها و پارک ها برای کودکان خریداری می شد. در طی زمان تغییراتی رخ داد و کارخانجات برای پشمک تعابیر دیگری اندیشیدند. آن ها پشمک هایی فشرده تر از شکل سابق اش را درون بسته های پلاستیکی بهداشتی به فروش می رساندند. اغلب این بسته ها برای مصرف یک روزه ی یک خانواده زیاد بود و خریداران کمی داشت.

در چند سال اخیر پشمک های حاج عبدالله شیرینی بخش لحظات ما شده است و اسم این برند معروف همنشین محفل ماست. بسیاری از مهمان در انتخاب پشمک و شیرینی جات دیگر، از این خوراکی خوش طعم برای خوردن در کنار چای استفاده می کنند.

تنوع پشمک های زربار:

زربار با فراهم کردن محصولات مورد نیاز مشتریان سعی در فراهم کردن رفاه حال آن ها دارد. کسانی که به زربار اعتماد می کنند از هر جای ایران می توانند سوغاتی بخرند. پشمک های برند حاج عبدالله که کارخانه شان در تبریز است به طور کاملا بهداشتی از سمت زربار به فروش می رسند و ما از بابت تازه بودن محصول به شما اطمینان می دهیم.

در زربار تنوعی از پشمک های الیافی و لقمه ای این برند معروف را پیدا می کنید و به سلیقه ی خود هر کدام را که بخواهید سفارش می دهید. این تنوع شامل طعم های زعفرانی، وانیلی، شکلاتی و میکسی از این سه طعم است.

پشمک الیافی زعفرانی:

پشمک الیافی زعفرانی با طعمی ویژه و در بسته بندی های جدید تولید می شوند. طعم آن بی نظیر و برای کسانی که عاشق عطر و بوی زعفران هستند یک گزینه ی عالی است. در بین تنقلاتی مانند شکلات، شیرینی و... از محبوب ترین گزینه های یک مهمان به شمار می روند.

بسته بندی:

پشمک های حاج عبدالله در بسته بندی های کاملا بهداشتی و پلمپ شده به دست شما می رسند. برخلاف سابق این بسته بندی ها دارای زیپ هستند که با بستن آن پشمک را برای مدت بیشتری تازه نگه می دارید. این نوع بسته بندی ها مخصوص صادرات درست شده اند و هم اکنون شما از سر تا سر ایران می توانید این بسته های خوش طعم را با ارسال رایگان درب منزل دریافت کنید.

خواص پشمک زعفرانی:

پشمک ها به طور کلی نشاط آور و انرژی بخش هستند. پشمک زعفرانی به علت داشتن زعفران این خاصیت در آن چندین برابر شده است. این گیاه ارزشمند به علت آرام بخشی و خواب آوری هم مشهور است. از دیگر خواص زعفران باید به تقویت حافظه اشاره کرد

20 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

دسته بندی