نخودچی دو آتیشه شور

خرید نخودچی دو آتیشه شور

اتمام موجودی

محصول جدید

  • 250 گرم
  • 500 گرم
  • 1 کیلوگرم
 
اطلاعات بیشتر

نخودچی دو آتیشه از نخود درست می شود که همراه یک نوع چاشنی  آن را مزه دار و خوشمزه می کنند.نخود از قدیم الایام در بین آجیل وجود داشته است و مورد علاقه افرادی که نخود ها را با شوق انتخاب و میل می کردند.بخصوص در حال حاضر که با مزه دار کردنشان مورد پسند خیلیا از جمله کودکان شده است.

نخودچی دو آتیشه یکی از آجیل های بسیار خوشمزه و ترد می باشد.نخودچی  مورد پسند افراد زیادی است که با لذت میل می کنند.این نخود علاوه بر خوشمزگی آن خاصیت های زیادی نیز دارد. نخود در هر صورت مصرف شود طعمی دلنشینی دارد مخصوصا وقتی با اضافه کردن چاشنی مزه دار  هم می کنند.این چاشنی طعمی بسیار لذت بخش به نخود می دهد که می توان ساعت ها با خانواده میل کرد.

نخودچی دو آتیشه  دارای املاح معدنی و ویتامین های زیادی است .مفید برای هر فرد بخصوص برای کودکانی که بدغذا هستند.بهترین تنقلاتی است که می توان ،ساعت ها کودک را سرگرم کرد و هم املاح مورد نیاز را به بدن کودک دلبند خود رساند.

خواص بی نظیر نخود

همانطور که گفته شد نخود دارای خواص زیادی است از جمله ویتامین B9، هیدرات کربن،آهن،فسفر،منیزیم،ویتامین B،پتاسیم،زینک،پروتئین،ویتامین B6،ویتامین E،سلنیوم و ویتامین A می باشد.همه این ویتامین ها مورد نیاز بدن می باشد و کمبود هر کدام مشکلاتی به وجود می آورد.

نخودچی دوآتیشه با طعمی خاص علاوه بر خاصیت فراوان آجیلی است که گرسنگی را کنترل می کند.افرادی که وزن بالایی دارند می توانند نخودچی را در برنامه رژیم خود قرار دهند.

یکی دیگر از فواید نخودچی دو آتیشه از بین بردن چین و چروک پوست می باشد که مشکل بسیاری از افراد جامعه است.آجیلی مفید برای کسانی که دیابت دارند.سیستم ایمنی بدن نیز بالا می برد.

مصرف نخود چی و دیگر فواید بی نهایت آن

نخودچی دو آتیشه یکی از آجیل های مفیدی می باشد که با این همه خاصیت های فراوان نباید از آن غافل شد.و قطعا باید در رژیم غذایی خود و خانواده به کار برد.نخودچی دارای ویتامین K نیز می باشد.این ویتامین برای استخوان ها مفید است،کمبود این ویتامین خطراتی برای استخوان ها به همراه دارد.

نخودچی دو آتیشه دارای فیبر و مفید برای سلامت قلب است و خطرات حملات قلبی را کم می کند.همچنین این آجیل  سرشار از اسید آمینه،تریپتوفان و سروتونین است،خواب را تنظیم و مناسب برای  افرادی که می خواهند خواب آرام و خوبی داشته باشند.

از جمله فواید دیگر درمانی برای عفونت قارچی،پیشگیری از سرطان و مفید برای کلیه ،مفید برای زنان باردار، کمک به رشد مغز جنین و جلوگیری از تشکیل سنگ کلیه است.

هر غذا و خوراکی زیاده روی در مصرف آن مضر است و باعث مشکلاتی می شود.نخود نیز باید در حد اعتدال مصرف شود،زیاده روی در مصرف نخود باعث نفخ می شود که زیاد خوشایند نمی باشد.

2 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

دسته بندی