شکلات جرقه ای مرداس

خرید شکلات جرقه ای مرداس

محصول جدید

120,000 تومان

  • 250 گرم
  • 500 گرم
  • 1 کیلوگرم

- +

 
اطلاعات بیشتر

شکلات مرداس:

شکلات های برند مرداس از مرغوب ترین دانه های کاکائو تهیه شده اند و کیفیت بالایی دارند. انواعی از طعم های تلخ تا شیرین توسط کارخانه تولید و عرضه می شود. مرداس از بهترین تولید کنندگان شکلات در داخل ایران به شمار می رود و به کیفیت و نوآوری در تولیدات خود، نگاهی نو دارد. با خرید شکلات های مرداس احساس سرزندگی و شادابی را به خود و عزیزانتان هدیه می دهید.

شکلات جرقه ای مرداس:

شکلات های جرقه ای ابداعی نو از شرکت مرداس بوده که یادآور خاطرات خوب دوران کودکی، کودکان دهه شصت است. تهیه این شکلات های بی نظیر و جذاب از آدامس های ترقه ای الهام گرفته شده است و برای کسانی که عاشق هیجان هستند این شکلات بی نظیر است.

طعم بی نظیر شکلات جرقه ای مرداس:

شکلات های جرقه ای مرداس که رنگ بسته بندی آن ها قرمز است از شکلات مرغوب درست شده اند. این تنقلات خوش طعم در ترکیب با مواد زیر تهیه می شود:

روغن گیاهی، شکر، پودر شیر، امولسیفایر (لسیتین سویا)، گلوکز، کره، پودر کاکائو، وانیل، نمک و کره کاکائو. طعم بی نظیری که این شکلات نسبت به سایر محصولات دارد آن را خیلی خاص کرده است.

علت صدا دادن شکلات جرقه ای:

اگر برای شما هم این پرسش ایجاد شده است که چه چیزی باعث صدا دادن و جرقه ای بودن این شکلات است پس با ما همراه باشید. در مراحل ساخت مواد داخلی شکلات به این روش عمل می کنند که ماده را در انتهای مرحله ی ساخت با فشاری بسیار زیاد در تماس با گاز دی اکسید کربن قرار می دهند. با این کار حباب های گاز دی اکسید کربن درون آن به طور حبابی محبوس شده است. زمانی که پوشش شکلاتی این تنقلات جویده می شود و این ماده در تماس با بزاق دهان قرار می گیرد گاز حبس شده در آن، آزاد می شود و صدایی به نسبت ضعیف تولید می کند. ابتدایی ترین آبنبات های جرقه ای توسط یک شیمیدان به نام ویلیام میشل اختراع شده بود.

ضرر شکلات های جرقه ای مرداس:

خیلی از مردم دنیا بر این باور بودند که ماده ای که در این شکلات ها و آبنبات ها به کار می رود خطرناک هستند اما اینگونه نیست. اگر شکلات های جرقه ای مرداس آسیب رسان بودند و برای بدن ضرر داشتند سازمان غذا و بهداشت چه در کشور ما ایران، چه در کشور های خارجی تولید این نوع شکلات ها را غیرقانونی اعلام می کرد. پس نتیجه گیری می گیریم که این شکلات ها هیچ ضرر جدی به بدن وارد نمی کند.     

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

دسته بندی