شکلات توپی فندقی شیرین عسل

خرید شکلات توپی فندقی شیرین عسل

ویژه اصفهان

محصول جدید

300,000 تومان

  • 250 گرم
  • 500 گرم
  • 1 کیلوگرم

- +

 
اطلاعات بیشتر

آدم ها در هر سنی که باشند علاقه ی خاصی به شکلات نشان می دهند. این تنقلات خوشمزه در هر لحظه از زندگی یادآور یک خاطره ی خوب هستند. هر  کس به طعم شکلاتی که در دوران کودکی خورده است واکنش نشان می دهد و اعتراف می کند که یکی از خوشمزه ترین شکلات های عمرش بوده است.

به طور کلی به مواد غذایی که از کاکائو درست شده باشند شکلات می گویند. شکلات های موجود در بازار از موادی چون شیر، شکر، روغن و کاکائو تهیه می شوند. هر چقدر درصد استفاده از کاکائو در آن ها بالاتر باشد طعم شکلات به تلخی می زند و هر چقدر پایین تر باشد به تبع طعم شکلات نیز شیرین تر می شود.

تنوع شکلات ها:

شکلات ها با توجه به درصد استفاده از کاکائو، طعم دهنده ها، مغز ها و سایر افزودنی ها طعم های مختلفی پیدا می کنند و تنوع زیادی را شامل می شوند. انواع شکلات ها در خانه های ایرانی پیدا می شود که برای پذیرایی از مهمانان خریداری شده اند. البته شکلات ها همیشه سهم مهمان نمی شوند و اعضای خانواده نیز ممکن است از مصرف کنندگان جدی شکلات باشند.

شکلات توپی فندقی شیرین عسل:

شیرین عسل از نام آشنا ترین کارخانه های تولید تنقلات و شکلات است. این کارخانه همان طور که از نام شیرینش پیداست یکی از بهترین تولیدکنندگان شکلات در ایران به شمار می رود. امروز در زربار با شکلات توپی فندقی از برند شیرین عسل با شما همراه هستیم.

در خصوص این شکلات خوشمزه باید بگویم که ترکیب بسیار هیجان برانگیز شکلات با فندق کام هر دوست و آشنایی را شیرین می کند. استفاده از مغز خوشمزه فندق در وسط این شکلات به آن خواص بی نظیر و استثنایی می دهد.

اگر کودکان شما به شکلات علاقه دارند و از طرفی مغز های مقوی مثل فندق را دوست ندارند این شکلات یکی از بهترین گزینه برای به استقبال رفتن این کودکان است. مغز داخل این شکلات از دانه های تازه و خوشمزه درخت فندق به دست می آید و بسیار به دل می نشیند.

خواص شکلات توپی فندقی:

عموما شکلات ها خواص انرژی بخشی زیادی دارند. شیری که در تهیه شکلات ها استفاده شده است به آن طعم لذیذی داده است. همانطور که میدانید فندق سرشار از ویتامین ای است که برای پیشگیری از بروز بیماری ها موثر است. همچنین پوستی شاداب برای مصرف کنندگانش به ارمغان می آورد.

اخطار:

شکلات ها معمولا دارای قند و کالری بالایی هستند. به همین منظور چاق کننده به شمار می روند. توصیه میکنیم افرادی که دیابت دارند و یا در معرض چاقی و اضافه وزن هستند در خوردن این خوراکی تعادل را رعایت کنند.

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

دسته بندی