سوهان عسلی پنج مغز

خرید سوهان عسلی پنج مغز

اتمام موجودی

محصول جدید

25,000 تومان

 
اطلاعات بیشتر

سوهان عسلی پنج مغز:

سوهان عسلی پنج مغز تفاوت چندانی با سوهان عسلی شش مغز ندارد. بنابر این قبل از خریداری حتما بین این محصول و محصول دیگری که نام بردیم یک مقایسه ای انجام دهید.

سوهان عسلی پمج مغز برای پذیرایی از مهمانان بسیار مناسب است چون تفاوت طعم دارد و دست مهمان را برای انتخاب باز می گذارد. همچنین زمانی که یک بسته خریداری می کنید و در آن پنج طعم متفاوت دارید که همه ی سلیقه ها را راضی نگه می دارد.

مغز های موجود در سوهان عسلی پنج مغز:

در تهیه یک جعبه سوهان عسلی پنج مغز که در زربار موجود است مغز های خوشمزه، مقوی و تازه ای به کار رفته است که طعم های خیلی خوبی دارند. این مغز ها شامل مغز فندق، کنجد، مغز خلال بادام، شاهدانه و مغز تخمه ی آفتابگردان است. هر کدام از این مغز ها در ترکیب با سوهان عسلی اصیل اصفهان بسیار بی نظیر می شوند.

ارزش غذایی سوهان عسلی پنج مغز:

خواص و ارزش غذایی سوهان عسلی پنج مغز با توجه به محتویات آن ارزشیابی می شود. که در متن زیر به هر کدام از آن ها می پردازیم:

مغز فندق: فندق با آن که جثه ی کوچکی دارد اما مواد معدنی و ویتامین های بسیاری را درون بافت خود جای داده است. ویتامین آ، ویتامین ث، ویتامین ای و آنتی اکسیدان های موجود در فندق در نوع خودشان بی نظیر هستند. فندق از روند پیری پوست جلوگیری و مثل یک ضد آفتاب طبیعی در برابر اشعه یو وی خورشید عمل می کند.

مغز تخمه آفتاب گردان: یک چهارم از یک فنجان تخم آفتابگردان می تواند تا 60 درصد از ارزش غذایی های ویتامین ای مورد نیاز بدن در یک روز را تامین کند. ویتامین گروه ب که در کمتر غذایی وجود دارند در این دانه های روغنی به وفور یافت می شوند. این مغز شما را از افسردگی نجات می دهد و حالتان را بهبود می بخشد.

شاهدانه: شاهدانه از دانه های پروتئینی محسوب می شود که با این وجود از دیگر مواد خوراکی پروتئین دار زودتر هضم می شود. این دانه ی گیاهی با به جریان انداختن خون در بهبود دستگاه گردش خون اثر می گذارد و مانع سکته قلبی می شود.

کنجد: کنجد در زیبایی و شفافیت پوست خیلی موثر است. منیزیم و کلسیم  موجود در دانه های ریز کنجد باعث برقراری آرامش می شود و به نوعی ضد استرس است.

مغز خلال بادام: بادام خواص ناشناخته بسیاری دارد. اما از مهم ترین خواصی که مصرفش را بر هر کس واجب می کند تقویت حافظه و پیشگیری از بروز بیماری آلزایمر است.

 

7 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

دسته بندی