سوهان عسلی شش مغزخجسته

خرید سوهان عسلی شش مغزخجسته

441

محصول جدید

197,000 تومان

- +

 
اطلاعات بیشتر

سوهان عسلی:

وقتی صحبت از یک بسته سوهان عسلی شیک و پر خاصیت مطرح می شود دیگر کمتر کسی به این وسوسه می افتد که از شیرینی جات دیگری برای هدیه بردن استفاده کند. یکی از معروف ترین و خوش عطر ترین سوغات شیرین استان اصفهان سوهان عسلی است که در انواع گوناگون تهیه و به فروش می رسد.

انواع سوهان عسلی:

سوهان عسلی ها به علت این که ماده ی اصلی مورد استفاده شان عسل است، سوهانی براق و شفاف و دارای ضخامت کم می شوند به همین علت به آن ها در اصطلاح پولکی هم گفته می شود.

در ترکیبات این سوهان از مغز های گوناگونی استفاده می کنند. این مغز ها شامل مغز بادام درختی، مغز بادام هندی، مغز فندق، مغز پسته، مغز گردو و... می شود.

سوهان عسلی شش مغز:

از معروف ترین نوع این سوهان که طعم جالب و جذابی دارد سوهان عسلی شش مغز است. این شیرینی در یک جعبه ساده و در عین حال زیبا به فروش می رسند.  سوهان عسلی شش مغز موجود در زربار شامل سوهان عسلی با مغز بادام درختی، مغز فندق، خلال بادام، کنجد، شاهدانه و تخم آفتابگردان است که هر کدام طعمی خاص پسند و خواص بسیاری دارد.

خواص سوهان عسلی:

سوهان عسلی از مواد پایه ای شامل عسل، روغن حیوانی یا کره، زعفران و سایر افزودنی های مجاز و بی ضرر است. عسل به تنهایی با خاصیت آنتی اکسیدانی که دارد سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و با بروز خیلی از بیماری ها مقابله می کند.

از خواص زعفران علاوه بر تقویت قوای جنسی باید به بهبود گردش خون نیز اشاره کرد. همچنین همراهی شش مغز مقوی با این سوهان او را از هر مکملی بی نیاز می کند.

شاهدانه: شاهدانه در بدن معجزه می کند. به عنوان پروتئینی ترین گیاه حال حاضر شناخته می شود و برای تقویت پوست و رویش مو موثر است.

تخم آفتابگردان: این نوع تخمه منبعی از منیزیم است که بدن را از این ماده معدنی بی نیاز می کند. منیزیم در کارکرد صحیح قلب و عروق تاثیر گذار است.

مغز بادام درختی: این نوع بادام چه به نوع کامل چه خلال شده خواص زیادی را شامل می شود از مهم ترین آن باید به جلوگیری از سرطان ها اشاره کرد.

مغز فندق: فندق در بدن اثر شگفت انگیزی دارد. مفصل ها و استخوان ها با خوردن فندق تقویت می شوند و با توجه به این که فندق سرشار از ویتامین ای و ث است از روند پیری پوست جلوگیری می کند.

کنجد: کنجد ارزش غذایی بالایی دارد. مقدار کمی از آن می تواند باعث دفع رادیکال های آزاد بدن شود.

 

11 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: