سوهان عسلی زعفرانی آنتیک (کشویی)

خرید سوهان عسلی زعفرانی آنتیک (کشویی)

597

محصول جدید

189,000 تومان

- +

 
اطلاعات بیشتر

در گذشته به شیرینی که امروزه به اسم سوهان آن را می شناسیم حلوا می گفتند. این حلوا در طی گذر زمان با خاصیت تسریع هضم غذا به سوهان تغییر نام داد.

سوهان ها تنوع های گوناگونی دارند که در آن ها انواعی از افزودنی ها استفاده می شود. این افزودنی ها می تواند عسل، مغز بادام، مغز پسته، مغز فندق یا سایر مغز های مقوی باشد. این مغز ها خواص سوهان را چندین برابر می کنند و به نیرو بخشی آن کمک می کنند.

انواع سوهان عسلی:

سوهان عسلی ها طیفی از شیرینی جات هستند که مبدا شان شهر اصفهان بوده است. اصلی ترین سوهان عسلی را که گاها پولکی هم نامیده می شود تنها در فروشگاه های معتبر اصفهان پیدا می کنید. شیرینی جاتی که طعم واقعی و با اصیل را حفظ کرده باشند.

سوهان عسلی به تنهایی دارای طیف وسیعی از تنوع است که رضایت همه ی سلیقه ها را برآورده می سازد. این سوهان های عسلی اگر با مغز در آمیخته باشند خاصیتی دو چندان دارند و طعم مطلوبی هم خواهند داشت. اما تولیدکنندگان تنها به این تنوع بسنده نکرده اند و برای افرادی که سوهان با مغز و دانه های خوشمزه را دوست ندارند هم نوعی سوهان تولید کرده اند که به سوهان عسلی زعفرانی می گویند.

سوهان عسلی زعفرانی:

اکثر سالمندان یا کودکان خردسال که نمی توانند مغز ها را خوب بجوند یا کسانی که در خوردن مغز های آجیل مشکل دارند و حتی افرادی که با خوردن مغز مشکل دارند و طعم آن را با چای یا به طور کلی نمی پسندند می توانند بسته ی سوهان عسلی زعفرانی محبوب خودشان را از زربار سفارش دهند.

این نوع سوهان با طعم خوش زعفران و شیرینی مجذوب کننده عسل عجین شده است تا شما را در لحظات هیجانی زندگی همراهی کند. زمانی که مهمان دعوت کرده اید و مشتاق هستید تا یک شیرینی همه پسند در اختیار داشته باشید یا مایلید به گفت و گو های شبانه تان شیرینی ببخشید این سوهان یک گزینه ی بسیار خوب است.

مزیت های سوهان عسلی زعفرانی:

اگر شما هم از آن دسته افراد باشید که خوردن صبحانه اول وقت برایتان سخت است و برای  رفع بوی بد دهان از شیرینی جات مصنوعی یا آدامس استفاده می کنید این گزینه ی بسیار خوب را فراموش نکنید. با یک تکه ی کوچک از این سوهان می توانید دهانتان را شیرین کنید و صبح خود را به گونه ی دیگری آغاز کنید.

خواص سوهان عسلی زعفرانی:

سوهان عسلی زعفرانی از دیگر سوهان عسلی ها دست کمی ندارد؛ از خواص زعفرانی که در این سوهان وجود دارد باید به تغییر خلق و خو، اثر آرام بخشی، تقویت پوست و مو، بهبود افسردگی و... اشاره کرد.

همچنین خواص عسل نیز بر دیگران پوشیده نیست. از مهم ترین خاصیت عسل به آنتی اکسیدانی آن اشاره می شود در حالی که عسل قطع به یقین طعم مطلوب تری نسبت به سایر شیرین کننده ها دارد. 

 

 

11 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

دسته بندی