سوهان تساژ خجسته

خرید سوهان تساژ خجسته

442

محصول جدید

100,000 تومان

- +

 
اطلاعات بیشتر

سوهان:

وقتی اسم سوهان به گوش ما می رسد به یاد شیرینی خوشمزه و هوس برانگیزی که در استان قم کشور ما پخته می شود می افتیم. این خوراکی لذیذ و شیرین علاوه بر خوشمزه کردن چای و برطرف کردن تلخی آن، گزینه ی بسیار مناسبی برای پذیرایی از مهمانان است.

سوهان ها برعکس دیگر شیرین جات در کنار قند و کالری زیاد، اما خواص گوناگونی نیز در بر دارند. در ادامه شناخت سوهان تساژ می پردازیم که یکی از اصیل ترین سوهان های استان اصفهان است.

سوهان تساژ:

سوهان تساژ همانند بنا های دیدنی و تاریخی استان اصفهان هم هندسه ی زیبایی دراد هم طعم فوق العاده هیجان انگیزی برای مهمانان و خریداران به ارمغان می آورد. سوهان تساژ یکی از چندین سوهان های خوشمزه ی معروف اصفهان است که اگر به دنبال اصل آن می گردید باید سختی راهی دور و سفر به اصفهان را به جان بخرید.

البته یکی از بهترین راه هایی که شما را به سوهان تساژ می رساند، خرید از فروشگاه اینترنتی و معتبر زربار است که در کوتاه ترین زمان ممکن تازه ترین نوع سوهان تساژ را درب منزل به شما تحویل می دهد.

مواد تشکیل دهنده سوهان تساژ:

سوهان تساژ شامل ورقه ی نازکی از سوهان است. این ورقه ی نازک از عسل و کره، زعفران، آرد همه کاره، شکر، خامه صبحانه، هل، کنجد، پودر پسته و سایر مواد تزئینی تهیه می شود. سوهان تساژ با نام های دیگری مثل  سوهان توری، سوهان عسلی مشبک و شیرینی زنبوری هم در بین مردم و فروشندگان شناخته می شود.

این نوع سوهان از سوهان های جدید محسوب می شود و در گذشته درست نمی شد. اما در بازار بسیار پرطرفدار است.

خواص سوهان تساژ و مواد تشکیل دهنده ی آن:

مهم ترین ماده ای که در این نوع سوهان به کار رفته است کنجد است؛ کنجد خواص بسیار بی نظیری دارد. در کودکی حتما شنیده اید که کنجد برای تقویت حافظه و یادآوری می تواند موثر باشد. برای آن که بیشتر با خواص کنجد آشنا شویم باید از مواد مغذی درون آن آگاه باشیم.

کنجد سرشار از ویتامین ب، کلسیم، آهن، فسفر، منیزیم، روی، سلنیم، مولیبدن و فیبر است و از طرفی منبعی غنی از مس و منگنز است.

با نگاه به این خواص باید دریافت که کنجد برای کارکرد دستگاه گوارش نیز مفید است و باعث پیشگیری از بروز بسیاری از بیماری ها می شود. همچنین دیگر مواد تشکیل دهنده ی آن مانند عسل و زعفران در بدن انرژی زیادی آزاد می کنند و نشاط آور هستند.

 

11 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

دسته بندی