برنجک روغنی

خرید برنجک روغنی

محصول جدید

128,000 تومان

  • 250 گرم
  • 500 گرم
  • 1 کیلوگرم

- +

 
اطلاعات بیشتر

برنجک:

یکی از قدیمی ترین تنقلات که در مدرسه و میان وعده ها خورده می شده، برنجک بوده است. برنجک تقریبا در دسترس همگان بوده و طعم خوب آن بچه ها و حتی بزرگتر ها را به خود جذب می کرده. بعداز ظهر های تابستان جایگزین خوبی برای چیپس و پفک می شده و هم اکنون نیز نوع تازه و پر خاصیت آن در فروشگاه اینترنتی زربار به فروش می رسد.

تهیه برنجک:

برنجک از چند جزء ثابت و همیشه در دسترس تهیه می شود. نمک، آب، روغن و اصلی ترین مواد اولیه که شامل برنج می شود. برای تهیه آن باید برنج را پس از شست و شو در آب و نمک خیس بگذاریم؛ در مرحله ی بعدی باید برنج را با آب و نمک روی حرارت قرار دهیم تا جایی که برنج کمی بافت نرم تری پیدا کند. زمانی که برنج به آن حد رسید، آن را آبکشی می کنند تا آب و نمک اضافه خارج شود. پس از آبکشی روی یک وسیله ی گرمایشی مثل بخاری و یا شوفاژ پارچه تمیزی پهن می کنند و برنج نرم شده را روی آن پخش می کنند. این کار باعث خشک شدن نسبی برنج است.

روغن را در یک ظرف گرم می کنند و برنج خشک شده را به آن اضافه می کنند و پس از پف کردن برنج آن را از ظرف روغن بیرون می آورند و با یک دستمال بهداشتی روغن اضافه آن را می گیرند.

کیفیت محصول زربار:

این محصول در زربار به طور تازه تهیه می شود و توسط دستگاه های اتوماتیک و بدون دخالت انسان بسته بندی می شوند. بسته های آماده شده در زربار با رعایت پروتکل های بهداشتی و در کوتاه ترین زمان ممکن به دست شما مشتریان عزیز می رسند. ارسال در این مجموعه به صورت رایگان صورت می گیرد.

محصولاتی که در کارخانجات صنعتی غذایی تهیه و تولید و بسته بندی می شوند دارای افزودنی هایی هستند که ممکن است برای کودکان مضر باشد و بی شک در آن ها از مواد نگهدارنده استفاده می کنند.

خواص برنجک:

برنجک گرچه به عنوان یک نوع تنقلات بر سر میز پذیرایی ما قرار می گیرد اما از سایر تنقلات موجود در بازار مفید تر است. چربی غیر ترانس در آن وجود ندارد و به علت اینکه ماده اولیه آن برنج است برای مدت طولانی معده را سیر نگه می دارد که همین خاصیت از ریزه خوری در طول روز جلوگیری می کند و تناسب اندام را به ارمغان می آورد.

 

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: