چیپس میوه 

نمایش 1 - 13 از 13 محصول
نمایش 1 - 13 از 13 محصول

قیمت و خرید چیپس میوه

برای همه ی ما محدودیت در هر چیزی اذیت کننده است. پس درست کردن چیپس میوه تنها راهی بود که می شد با آن نقش میوه ها را در روز های زندگی پر رنگ تر نشان داد. این محصول یک خشکبار پرخاصیت می باشد.

جزو آن دسته از افراد هستید که دوست دارید همیشه در حین تلویزیون دیدن و انجام کار های روزانه تنقلاتی در اختیارتان باشد خوشمزگی چیپس میوه را فراموش نکنید.

در گذشته از راه هایی نظیر منجمد کردن، در یخچال قرار دادن، تهیه مربا و نمکین کردن استفاده می کردند تا مدت بیشتری را برای مصرف خوراکی ها در اختیار داشته باشند. اما میوه ها جزو استثنائات قرار می گرفتند. از آنجایی که نمی توان خاصیت میوه ها را نادیده گرفت پس درست کردن چیپس میوه تنها راهی بود که می شد با آن نقش میوه ها را در روز های زندگی پر رنگ تر نشان داد.

چرا چیپس میوه مصرف کنیم؟

اگر شما هم در جمع خانواده تان کودکی را می شناسید که از خوردن میوه فراری است و به هیچ عنوان آن را در برنامه تغذیه سالم خودش نمی گنجاند حتما یک بار چیپس میوه را خریداری و به او پیشنهاد کنید. اغلب کودکان طعم ترش را دوست دارند در بین چیپس میوه انواعی از مزه های ترش پیدا می کنید که سلامت آنها تضمین شده است.

راحتی خیال و دسترسی آسان در حین مسافرت کردن برای همه ی ما اولویت دارد. یکی از خوراکی هایی که در مسافرت به آن کمتر توجه می شود و جای خالی آن را با انواع تنقلات ناسالم و پر کالری پر می کنیم میوه است. به احتمال زیاد همه ی ما از ترس خراب شدن، جا گرفتن و دسترسی نداشتن به وسایل مورد نیاز شست و شو از خیر مصرف آن می گذریم ولی چیپس می تواند ما را از این همه خواستن و نشدن نجات دهد و در سفرهای کوتاه و طولانی ما را همراهی کند.

ورزشکارانی که به علت نوع ورزش انتخابی شان برای مدت زیادی از خانه دور هستند و یا امکان حمل کردن بار با وزن سنگین ندارند بهتر است از میوه خشک غافل نمانند. قند خون و دیگر مواد مغذی و ضروری بدن که در حین ورزش کردن تحلیل می رود با خوردن مقدار کمی از چیپس میوه می تواند جایگزین شود، به طوری که ورزشکاران دیگر دچار مشکلاتی همچون ضعف عمومی بدن نشوند.

اگر برای اتفاقات استرس زایی مثل آزمون کنکور و درس خواندن آماده می شوید و باید مدام برای کاهش اضطراب خوراکی بخورید یا جزو آن دسته از افراد هستید که دوست دارید همیشه در حین تلویزیون دیدن و انجام کار های روزانه تنقلاتی در اختیارتان باشد خوشمزگی چیپس میوه را فراموش نکنید. به جای انتخاب گزینه هایی که صرفا چاق کننده و ناسالم هستند از مقداری چیپس میوه استفاده کنید و از خواص بیشمار آن بهره ببرید.

مواد مغذی چیپس میوه

شایان ذکر است که چیپس میوه سرشار از مواد معدنی، ویتامین و فیبر است. اگرچه مقدار کالری آن از میوه های تازه بیشتر است ولی خیلی راحت تر می توان آن را به جای چیپس و پفک که برای بدن انسان مضر است استفاده کرد.

علاوه بر آنکه چیپس میوه به تنهایی و بدون ترکیب با مواد خوراکی دیگر هم خوشمزه است اما می توان از آن یک صبحانه بسیار خوشمزه برای خودتان تهیه کنید که هم سیر کننده هستند هم سالم و مقوی. برای این کار چیپس میوه را با شیر و دیگر غلات مخلوط کنید و نوش جان کنید. تکه های برابر و یک دست میوه و طعم تازه و خوشمزه آن مهم ترین عوامل مرغوب بودن محصول است.

دسته بندی