آلو خوانساری

خرید آلو خوانساری

محصول جدید

258,000 تومان

  • 250 گرم
  • 500 گرم
  • 1 کیلوگرم

- +

 
اطلاعات بیشتر

 

آلو خوانساری یکی از انواع خشکبار بسیار خوشمزه و پر از خاصیت های فراوان است.این آلو هیچ مواد نگهدارنده در آن به کار برده نمی شود.کاملا طبیعی در دسترس عموم قرار می گیرد.این آلو یک طعم ملس و بی نظیری دارد.بهترین میان وعده برای هر فردی و مخصوصا کودکان می باشد.

آلو ها را می توان در انواع خورشت استفاده کرد و طعم و رنگی دلنشین به آن غذا داد.آلوی خوانساری انواع مختلفی دارد مانند الوی نمکی،خشک،بخارا،ترش و تخم مرغی ، هر کدام از این آلوها طعمی بی نظیر مخصوص به خودش را دارد.

درخت آلو خوانساری در مناطق سردسیر به خوبی رشد می کند.شهر خوانسار به دلیل داشتن شرایط مناسب برای رشد بهترین مکان و شهر می باشد. 

فایده هایی که آلو خوانساری دارد 

این آلو  همانند دیگر آلوهای دیگر دارای خاصیت هایی فراوانی  می باشد که برای بدن هر فردی بسیار مفید است.

فایده هایی که آلو خوانساری دارد به این ترتیب است.

1-مفید برای افرادی که حالت تهوع به آنها دست میدهد مخصوصا زنان باردار،می توانند برای رفع این حالت روزانه یک تا دو عدد مصرف کنند.

2-افرادی که مشکل یبوست و بواسیر دارند این خشکبار مانند یک ملینی طبیعی اثر می کند.

3-آلو خوانساری سرشار از کلسیم و ویتامین دی می باشد. برای کسانی که مشکل پوکی استخوان دارند بسیار مفید است.و همچنین از بروز پوکی استخوان جلوگیری می کند.

4-کسانی که مشکل قند و دیابت دارند این خشکبار بسیار مفید بوده و قند آنها را در حد نرمال قرار می دهد . این افراد می توانند با خیال راحت از این خوراکی خوشمزه استفاده کنند .

5-تنقلاتی مفید برای کبد و دستگاه گوارشی که باعث دفع سموم کامل از روده می شود.

6-آلو خوانساری دارای فسفر می باشد به همین دلیل برای حافظه و تقویت آن بسیار مفید می باشد.می توان در تغذیه بچه مدرسه ای خود به کار برد.

7-تنقلاتی مفید برای قلب و از بروز سکته های قلبی جلوگیری می کند.

علاوه بر این موارد ذکر شده؛ ضد تب،مفید برای سوء هاضمه،خستگی،سردرد،خارش بدن است.همانطور که گفته شد سرشار از منیزیم،کلسیم،فسفر،ویتامین دی،آ،بی،سی و آهن می باشد.

آلو خوانسار با این همه  خاصیت های فراوانی که دارد واقعا ظلم به خودمان است که از این نعمت الهی استفاده نکنیم و از فایده های که دارد خودمان را بی نصیب کنیم.

میتوانید آلو خوانسار را به صورت خشک شده خریداری نمایید و ماه ها در خانه خود داشته باشید و به صورت میان وعده از آن استفاده کنید.

 

3 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

دسته بندی