آلوچه قهوه ای

خرید آلوچه قهوه ای

محصول جدید

167,000 تومان

  • 250 گرم
  • 500 گرم
  • 1 کیلوگرم

- +

 
اطلاعات بیشتر

یکی دیگر از انواع خشکبار و آلوچه ها، آلوچه قهوه ای است که علاوه بر ظاهر هوس برانگیز طعم خوشمزه و خوبی هم دارد. این آلوچه همان طور که از نامش پیداست پس از خشک شدن رنگی قهوه ای دارد و در تهیه انواع خورش ها و غذاهای سنتی و محلی کاربرد دارد.

از آنجایی که آلوچه ها طعم ترش و ملس دارند همه ی اعضای خانواده به صورت خالی و همراه با دیگر خشکبار نیز آن را مصرف می کنند و از طعم آن لذت می برند. آلوچه قهوه ای نسبت به سایر آلوچه های خشک شده دیگر بافت گوشتی تر و نرم تری دارد.

کاربرد آلوچه قهوه ای:

در کشور ما انواعی از خورش ها وجود دارند که آلوچه ها،  مخصوصا آلوچه قهوه ای به طعم آن مزه ای خوشایند تر می دهد. بعضی از این خورش ها در همه ی شهر ها شناخته شده هستند و خیلی از غذا ها نیز تنها مخصوص یک منطقه از ایران زیبای ماست و اصطلاحا غذای محلی هستند.

این آلو اگرچه در طعم بسیار موثر است اما رنگ و لعاب خورش و غذای ما را نیز تحت تاثیر خود قرار می دهد و رنگ آن را برای مهمانان هیجان انگیز تر جلوه می دهد.

محل کشت:

شهر مرند در استان آذربایجان شرقی، مناسب ترین زمین های کشاورزی برای کاشت و پرورش آلو ها را دارد. از درون دل خاک این مزارع میوه های لذیذ و ترش مزه و انواع آلو برداشت می شود. آلوچه قهوه ای نیز از انواع خشکباری است که مرند را برای رشد و پرورش خود انتخاب کرده است.

کیفیت محصول:

در زربار کیفیت و درجه یک بودن محصولات از مهم ترین عواملی است که به آن پرداخته می شود. اکثر مشتریان به تمیز و پاکیزه بودن محصولات خریداری شده اهمیت می دهند. به همین علت تمامی محصولاتی که در فروشگاه ما به فروش می رسند این پارامتر مهم را در خود حفظ کرده اند. محصولات خشکباری که تمیز شده هستند آمار بیماری ها و مسمویت ها را کاهش می دهد و سختی شست و شو را برای مشتریان عزیز ما کاهش می دهند.

مواد مغذی و خواص آلوچه قهوه ای:

آلوچه قهوه ای سرشار از ویتامین و مواد معدنی است که با خوردن چند عدد از این آلوچه می توانید نیاز ضروری بدن به مواد معدنی نظیر کلسیم، پتاسیم، منگنز و منیزیم، همچنین آهن را برطرف کنید.

  •        آلوچه قهوه ای برای عملکرد دستگاه گوارش بسیار مفید است. کسانی که دچار یبوست هستند بهتر است از مصرف این آلوچه در صبح هنگام، غافل نشوند.
  •        آلوچه قهوه ای تب بر است و حالت تهوع بدن را از بین می برد.
  •        خستگی بدن توسط این آلو بهتر می شوند و به نوعی آلوچه قهوه ای انرژی بخشی بالایی دارد.

 

1 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

دسته بندی