آلوچه بن

خرید آلوچه بن

محصول جدید

250,000 تومان

  • 250 گرم
  • 500 گرم
  • 1 کیلوگرم

- +

 
اطلاعات بیشتر

شهرستان بن یکی از مناطقی است که در آن رشد و پرورش انواع آلو صورت می گیرد. یکی از آلوچه های خوش طعم و معروف اینجا را می توان با نام آلوچه بن شناخت. آلوچه ای که تقریبا ریز تر از سایر آلوچه هاست و هسته ی کوچکی هم دارد.

بافت این نوع آلوچه تقریبا کمی خشک است و در تهیه و درست کردن انواع غذا ها از جمله خورش های محلی به کار می رود. همچنین این آلو را می توانید کمی خیس بگذارید تا بافت گوشتی تری پیدا کند و به عنوان یکی از خشکبار سالم و پر خواص آن را مصرف کنید.

کیفیت آلوچه بن:

آلوچه بن یکی از انواع آلو هایی است که اگر آسیبی دیده باشد کل محتوای آلو را در بر می گیرد بنابر این خیلی مهم است که آلوچه هایی که از زربار تهیه می کنید سالم، خوشرنگ و تازه و بدون مواد نگهدارنده باشند. آلو هایی که اغلب در کارخانه فرآوری یا بسته بندی می شوند کمی مزه و بوی ماندگی خواهند داشت اما زربار برای حفظ پروتکل های بهداشتی و ارائه محصول تازه تمام نیروی خود را به کار گرفته است تا با رساندن آلوی سالم به دست مشتریان، سلامتی شما و عزیزانتان را حفظ کند.

مواد مغذی و خواص بی نظیر آلوچه بن:

این آلوچه اگرچه جثه ی کوچکی دارد اما مواد معدنی و ویتامین های بسیاری را در خود جا داده است. کلسیم، آهن، منیزیم، پتاسیم و فسفر از جمله مواد معدنی هستند که درون بافت آلوچه ذخیره شده اند و با مصرف اندکی از آن نیز نیاز بدن برطرف می شود. همچنین ویتامین های آ، ث، ب2 و نیاسین از ویتامین های موجود در این خوراکی خوشمزه و هیجان انگیز هستند.

از خواص این آلو باید به نکات زیر اشاره کنیم:

  1.     آلوچه بن از بروز بیماری های مخاطره آمیزی همچون سرطان ها جلوگیری می کند.
  2.     با مصرف این آلوچه رادیکال های مضر از بدن دفع می شوند.
  3.     فیبر این میوه دستگاه گوارش را پاکسازی می کند و کارکرد آن را بهبود می بخشد.
  4.     آلوچه بن از روند پیری پوست جلوگیری می کند و آن را به تاخیر می اندازد.
  5.     باعث کاهش چربی خون می شود و عملکرد دستگاه گردش خون را تنظیم می کند.
  6.     بدن را در مقابل انواع بیماری ها و عفونت ها حفظ می کند.
  7.     کسانی که نقرس دارند و یا در معرض آن هستند به هیچ وجه خوردن آلوچه را فراموش نکنند. ویتامین ث موجود در آن، به بهبود این افراد کمک شایانی می کند.

1 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: