آجیل مخلوط شور

خرید آجیل مخلوط شور

محصول جدید

محتویات آجیل:

1 .پسته زعفرانی
2 .فندق ترش
3 .مغز بادام ایرانی نمکی
4 .بادام محب نمکی
5 .تخمه جابانی
6 .تخمه کدو مرمری نمکی
7 .بادام هندی زعفرانی

More details

695,000 تومان

  • 250 گرم
  • 500 گرم
  • 1 کیلوگرم

- +

 
اطلاعات بیشتر

اگر بر روی مقوله ی سلامتی، چشم پوشی کنیم به آجیل هیجان انگیزی خواهیم رسید که همیشه در اعیاد های مختلف ما را به وجد می آورند. آجیلی که طعم خوش و نمکین آن ها هنوز هم بعد سال ها زیر زبانمان حس می شود. امروز هم قصد داریم به یکی از پرطرفدار ترین آجیل های مخلوط زربار بپردازیم که هر فردی را در هر سنی به هیجان می آورد و ترشح بزاق ها را فعال تر می کند.

مخلوطی از این آجیل گزینه ای بی نظیر برای پذیرایی از مهمانان و عزیزان به شمار می رود. علاوه بر این که بعد از ظهر ها گزینه مفید و خوشمزه ای برای میان وعده شناخته می شود. برای این نوع آجیل عید نوروز، شب بلند یلدا، عید غدیر و یا سایر اعیاد فرقی با هم ندارد در هر موقع از سال که باشیم، شادی آور و هوس برانگیز است.

محتویات آجیل مخلوط شور:

در این دسته از آجیل ها ما ترکیباتی از مغز های شورانگیز را یک جا خواهیم داشت و از خوردن هر دانه ی آن ها طعم جدیدی از طبیعت را کشف می کنیم. آجیل مخلوط شور در زربار بهترین مغز ها تهیه می شوند و شامل پسته زعفرانی، فندق شور، مغز بادام ایرانی، بادام محب نمکی، تخمه جابانی، تخمه کدو مرمری، بادام هندی است.

کیفیت محصول:

فروشگاه معتبر و با تجربه ی زربار پس از سال ها همچنان کیفیت محصولات را ارزیابی می کند و سپس به دست مشتریان عزیز و محترم خود می رساند. در طول تاریخ این فروشگاه تمام سعی خود را کرده است که رضایت حداکثری مشتریان را جلب کند؛ البته می توان ادعا داشت تا به امروز در این مسیر هم بسیارموفق بوده است.

تمامی آجیل ها مخصوصا آجیل مخلوط شور فروشگاه زربار با بهترین و مرغوب ترین مغز ها تهیه می شوند که قابل مقایسه با هیچ کدام از فروشگاه های آجیل و خشکبار نمی باشد.

خواص آجیل مخلوط شور:

به طور کلی این آجیل به علت داشتن نمک برای کسانی که فشار خون دارند مناسب نیست؛ اما رعایت مقدار مصرف خطری را شامل این افراد نمی کند. این نوع آجیل با داشتن پسته و بادام هندی در از بین بردن کم خونی عمومی بدن تاثیر گذار خواهد بود.

همچنین بادام درختی موجود در آجیل مخلوط شور باعث تقویت سیستم ایمنی و حفظ سلامت بدن می شود. انواع تخمه های مذکور برای بالا رفتن سوی چشم و از بین بردن مشکلات پوستی نظیر جای جوش و آکنه موثر است.

3 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: