آجیل دانش آموزی

خرید آجیل دانش آموزی

محصول جدید

محتویات آجیل:

1 .گندمک برشته سنتی
2 .کنجد تفت داده
3 .شاهدانه نمکی
4 .تخم کتان
5 .مغز تخمه کدو نمکی
6 .مغز تخمه آفتابگردان نمکی

More details

181,000 تومان

  • 250 گرم
  • 500 گرم
  • 1 کیلوگرم

- +

 
اطلاعات بیشتر

هرچه می گذرد به ماه مهر نزدیک تر می شویم و اگر جزو آن دسته از پدر و مادر های نگران باشید حتما برای تنقلات مناسب زنگ تفریح فرزندتان دغدغه مند هستید. زربار برای آن که خیال شما از اوقات شاد کودکانتان در زنگ تفریح یا میان وعده های غذایی فرزند دلبندتان راحت باشد آجیل دانش آموزی را برای شما فراهم کرده است.

خرید آجیل دانش آموزی:

خیلی از کودکان ما برای خوردن میوه و سبزیجات در مدرسه بهانه گیری می کنند، اکثر خوراکی هایی که در بوفه ی مدارس به فروش می رسند فاقد مواد مغذی و سرشار از رنگ، اسانس، طعم دهنده های مصنوعی و مواد نگهدارنده هستند. آجیل دانش آموزی در واقع یک ترکیب بسیار جذاب و پر هیجان برای دانش آموزان است که آن را در هنگام تحصیل با خود همراه سازند.

محتویات آجیل دانش آموزی:

از آن جایی که همه ی مغز ها و آجیل ها برای کودکان جذاب نیستند زربار پس از تحقیقات فراوانی که بر ذائقه کودکان انجام داده است یک ترکیب بسیار خلاقانه و پر از خوراکی های خوشمزه برای کودک شما در نظر گرفته است. آجیل دانش آموزی شامل گندمک برشته سنتی، کنجد تفت داده، شاهدانه نمکی، تخم کتان، مغز تخمه کدو نمکی، مغز تخمه آفتابگردان نمکی است.

هر کدام از این مغز ها و تنقلات خوشمزگی خودشان را دارند و چون با نمک ترکیب شده اند دانش آموزان استقبال ویژه ای از آن می کنند. در واقع می توان ادعا کرد که آجیل دانش آموزی به گونه ای انتخاب و ادغام شده است که باعث سرگرمی آن ها نیز بشود.

خواص آجیل دانش آموزی:

  •        گندمک یک ماده ی بی نظیر برای دریافت ویتامین ب است. همچنین با داشتن فیبر از سلامت دستگاه گوارش نیز محافظت می کند.
  •        کنجد یک خوراکی پر از انرژی و مقوی است. باعث تقویت استخوان ها می شود، سلول های عصبی را فعال نگه می دارد، حافظه را تقویت می کند، ابتلا به آلزایمر را به تعویق می اندازد، سیستم ایمنی را بهبود می دهد و رادیکال های آزاد را دفع می کند.
  •        شاهدانه موجب تقویت دستگاه گردش خون می شود، خاصیت ملین کننده دارد و یبوست را رفع می کند، عملکرد ماهیچه ها را در هنگام ورزش و فعالیت بدنی بهبود می بخشد.
  •        تخم کتان افزایش وزن در بدن را کنترل می کند، از بروز سرطان پروستات جلوگیری می کند، قند خون را در حالت متعادل نگه می دارد.
  •        تخم کدو از پوست در برابر اشعه یو وی خورشید و آلاینده های موجود در هوا حفاظت می کند.
  •        تخم آفتابگردان در واقع یک نوع آنتی اکسیدان قوی و طبیعی است که بنیه بدن را تقویت می کند و سلامت دستگاه ایمنی را بالا می برد.

3 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: