آجیل رژیمی

خرید آجیل رژیمی

محصول جدید

محتویات آجیل:

1 .مغز فندق رژیمی
2 .مغز بادام ایرانی رژیمی
3 .پسته رژیمی
4 .بادام هندی رژیمی

More details

1,088,000 تومان

  • 250 گرم
  • 500 گرم
  • 1 کیلوگرم

- +

 
اطلاعات بیشتر

آجیل و ارتباط آن با لاغری:

در دنیای فست فودی این روز ها اضافه وزن و چاقی گریبان اکثر آدم ها می گیرد. اضافه وزن علاوه بر تاثیر در ظاهر در سلامت انسان نیز خیلی اهمیت دارد. طیف وسیعی از بیماری ها به دنبال چاقی روی می دهد بنابراین سلامت ما از همه چیز باید ارجحیت داشته باشد.

آجیل ها تقریبا تمام مواد مغذی مورد نیاز بدن را در خود دارند به همین خاطر می توانند بهترین جایگزین میان وعده های گاها بی ارزش و حتی وعده غذایی اصلی باشند. تاثیر خشکبار را در داشتن بنیه قوی و بدنی سالم نادیده نگیرید.

آجیل چگونه باعث لاغری می شود؟

حتما شما هم شنیده اید که آجیل ها از کالری بالایی برخوردار هستند، کالری و کربوهیدرات موجود در این مغز ها اگر در ساعت نادرست به مقدار نامتعادل مصرف شوند حتما علاوه بر خاصیتی که دارند شما را دچار اضافه وزن نیز می کنند؛

اما تحقیقات نشان داده است که کسانی که در ماه میان وعده ی آجیل را در برنامه غذایی خود دارند کمتر از کسانی که از این نعمت غافل هستند چاق می شوند و وزن اضافه می کنند. کسانی که رژیم های سخت را دنبال می کنند از معجزه لاغری آجیل و خشکبار غافل نشوند. مصرف مرتب و با برنامه ی آجیل در جلوگیری از افزایش وزن موثر است.

کارشناسان تغذیه معتقد هستند که تمام چربی های آجیل به بدن جذب نمی شوند و مقداری از آن ها دفع می شود. البته نباید این موضوع را نادیده گرفت که چربی آجیل رژیمی به گونه ای است که متابولیسم بدن را در حالت استراحت بالاتر هم می برد.

آجیل رژیمی زربار:

فرمول آجیل رژیمی موجود در زربار با ترکیب تنقلات خوشمزه ای همچون مغز فندق، مغز بادام ایرانی، پسته، بادام هندی به دست آمده است. این آجیل بسیار پرفروش فروشگاه زربار شما را برای داشتن یک برنامه رژیم غذایی ایده آل و متناسب و در عین حال رفع نیاز بدن نسبت به مواد مغذی، کمک می کند.

چگونگی نتیجه گیری:

افرادی که با کارشناس تغذیه و یا پزشک مشورت می کنند می توانند این آجیل را به عنوان یک ماده ی انرژی بخش و مقوی برای بدن معرفی کنند و طبق اصول پزشکی آن را مصرف و نتیجه اش را مشاهده کنند.

کسانی هم هستند که به هر دلیلی قصد مراجعه به پزشک را ندارند در این صورت می توانند خودشان با یک برنامه ی منظم و دقیق، و با مطالعه بیشتر از این خشکبار مفید استفاده کنند. فراموش نکنید که مصرف بی رویه آجیل موجب چاقی می شود.

همچنین آجیل رژیمی زربار فاقد نمک و افزودنی های دیگر است به همین دلیل تاثیر بی نظیری بر چاقی و اضافه وزن شما خواهد گذاشت.

 

 

3 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

دسته بندی