آجیل رشته ای درشت

خرید آجیل رشته ای درشت

ویژه اصفهان

محصول جدید

  • 250 گرم
  • 500 گرم
  • 1 کیلوگرم

Tags: جدید

 
اطلاعات بیشتر

تنقلات یکی از خوراکی های ثابت مهمانی های بزرگ و دورهمی های کوچک است. رنگ و لعاب تنقلات به میز پذیرایی ما تازگی می بخشند و برای همه ی افراد سرگرم کننده هستند. تنوع تنقلات در کشور ما زیاد است و گزینه های بسیار زیادی برای یک میزبان وجود دارد که با آن ها از مهمانان خودشان پذیرایی کنند.

تنقلات انواع گوناگونی دارند؛ گاهی تصمیم می گیریم یک خوراکی چرب و بی خاصیت را بر روی میز بگذاریم گاهی هم انتخاب ما چند نوع تنقلات ساده، پر خواص و خوشمزه است که همه را نیز به وجد می آورد. در تنقلاتی که سالم هستند از رنگ های خوراکی، نگهدارنده ها و سایر مواد افزودنی مضر برای بدن استفاده نمی شود.

آجیل رشته ای درشت:

آجیل های رشته ای که چندین سال است در کشور ما به فروش می رسند از خوراکی های محبوبی به حساب می آیند که اعضای خانواده در هر سنی، از خوردن آن لذت می برند. در ترکیب آجیل رشته ای درشت رنگ های متفاوتی وجود دارد که کودکان را به سمت خود میکشاند و آداب پذیرایی ما را کامل تر می کنند.

این خوراکی های لذیذ طعمی متفاوت با سایر تنقلات دارند و خوشمزگی آن ها بر هیچکس پوشیده نمی ماند. گاهی اوقات مشتریان این نوع آجیل را با آجیل رشته ای هندی یکی می دانند اما این دو تفاوت های اساسی بسیاری دارند. برای نمونه یکی از تفاوت ها میان این دو آجیل وجود ادویه های مختلف است. ادویه های گوناگون هندی در آجیل رشته ای ریز وجود دارد که طعم تند و خاصی را ایجاد می کند؛ به طوری که کودکان نمی توانند از آن خیلی مصرف داشته باشند اما این مسئله در آجیل رشته ای درشت اینگونه نیست.

البته یکی از نکات بسیار مهم و حیاتی حفظ تعادل مصرف است. هر نوع خوراکی که بیش از حد مورد نیاز مصرف شود، خطراتی را به وجود می آورد که سلامت بدن را تهدید می کند. چربی این نوع آجیل ها بالاست و ممکن است با مصرف بیش از حد، انسان دچار سکته ی قلبی، بالا رفتن چربی خون و فشار خون شود؛ به همین دلیل کارشناسان زربار توصیه می کنند که هیچگاه این نوع آجیل را جایگزین آجیل های طبیعی و پر خواصی که از ترکیب دانه های مقوی تهیه شده، نکنید.

سلامت و کیفیت محصولات:

محصولات ارائه شده در زربار با توجه به شرایط پیش آمده با دستگاه های تمام اتوماتیک و بدون دخالت انسان بسته بندی می شوند. بسته بندی های آماده شده با رعایت پروتکل های بهداشتی و به صورت ارسال رایگان در اختیار مشتریان گرانقدر این مجموعه قرار می گیرند.

1 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

دسته بندی