قیسی آفتابی هسته دار

خرید قیسی آفتابی هسته دار

محصول جدید

  • 250 گرم
  • 500 گرم
  • 1 کیلوگرم
 
اطلاعات بیشتر

میوه ی بی نظیر زردآلو:

زردآلو از جمله میوه های خوش طعم و خوش بویی است که تقریبا در اوایل فصل تابستان به بازار می رسد. از این میوه که طعمی ترش و شیرین دارد و یا به اصطلاح ملس است انواع کمپوت، مربا، شیرینی و خشکبار را تهیه می کنند.

برگه ی زردآلو که به قیسی معروف است از خشکبار بسیار محبوبی به شمار می آید که ایرانیان از گذشته تا اکنون، آن را در انواع غذا ها استفاده می کنند. علاوه بر این که خورش های اصیل ایرانی با قیسی طعم دار می شوند، در ترکیب با آجیل شب یلدا و یا عید نوروز نیز این نوع خشکبار به مصرف می رسد.

ارزش های غذایی قیسی:

قیسی به داشتن فیبر و پتاسیم بالا معروف است؛ بنابراین خاصیت بی نظیری را نیز به همراه دارد. از جمله مواد معدنی موجود در این خشکبار آهن و کلسیم است. ویتامین های ضروری بدن مثل آ، کا، ث و دی در این خوراکی خوشمزه یافت می شود.

آنتی اکسیدان های مورد نیاز سیستم ایمنی نیز در این خوراکی به وفور وجود دارد. میوه هایی که کال نیستند دارای آنتی اکسیدان های بیشتری می باشند بنابراین برای تهیه قیسی زردآلو، از میوه ی کاملا رسیده شده استفاده می شود.

خواص بی نظیر نهفته در قیسی:

  •         قیسی عامل خوبی برای رفع یبوست می باشد. بنابراین خانم های باردار یا یائسه که بیشتر در معرض یبوست قرار دارند از مصرف قیسی غافل نمانند.
  •         ویتامین های موجود در قیسی از ایجاد چین و چروک بر روی صورت و پوست بدن جلوگیری می کند.
  •         قیسی با داشتن ویتامین آ سوی چشم را بهبود می بخشد و به تقویت بینایی افراد کمک می کند.
  •         این خوراکی در از بین بردن التهاب های بدن بسیار موثر است.

قیسی آفتابی هسته دار:

از میوه ی زردآلو انواع قیسی ها را تولید می کنند. قیسی می تواند بدون هسته یا با هسته، سایه خشک یا آفتابی و... باشد. قیسی آفتابی هسته دار یکی از بهترین نوع این خوراکی پرطرفدار است.

4 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

دسته بندی